Оксана Сидорук

Преподаватель Сергей Зиньковский

Я вдячна долі, що привела мене до Зіньковського Сергія Григоровича).

 

З ним я зрозуміла головне, що спів - це не лише отримання задоволення, це величезний труд, і в першу чергу, - це труд нас собою. З ним я почала розуміти будову свого тіла, а головне – як воно працює. Але, найважче, і найголовніше, – він допомагає мені навчитися ним керувати. Тепер абсолютне керування своїм голосом є тією метою, яку я змогла побачити і поставити перед собою тільки займаючись з цим викладачем.

 

П`ять років музичної школи додали мені багато проблем, комплексів і зажатостей в голосі. І для мене було дуже важливо мати з викладачем ті довірливі відносини, які допомогли б мене переломити. І тут мені пощастило, тому що ця людина знайшла до мене підхід, і разом з голосом, міняюся я сама. Це неймовірні відчуття, це як з хворим носом почати дихати наповну, або ж незрячому побачити всю красу природи.

 

Ці почуття незрівнянні.

 

І всьому цьому я завдячую своєму любому викладачу, який вміє пояснити важкі речі елементарно, навіть коли мозок навідріз відмовляється сприймати будь-яку інформацію. І головне, що надихає, допомагає і , безперечно, дає свій результат – це віра в нас, його учнів.

 

При всіх його позитивних людських якостях він обдарований голосом, який вражає своєю міццю. Його великий досвід виступів, цілеспрямованість і почуття гумору роблять його професіоналом своєї справи. Це той – хто може, вміє і ХОЧЕ ділитися своїм досвідом, і я з задоволенням цим користуюся )))

 

з Зіньковським співає все: душа, тіло, сподіваюсь, регістри і я разом з ними!

Удобное расположение: 5 мин. от м.Шулявка

Гибкий график: пн-вс с 10:00 - 22:00

 

Контакты

пр-т Победы, 44  - территория Киностудии им. Довженко

тел: +38(097) 07 1111 8