Відгуки

Dside Band

За короткий час ми вже багато чому навчилися завдяки Сергію. І будемо далі працювати, щоб радувати його!

Настя Кривун

Якось один викладач мало не відбив у мене бажання займатися вокалом. Але Сергій навпаки мотивує вчитися і підніматися на новий рівень.

Рома Кримченко

Я дуже радий, що потрапив до Сергія Григоровича. Він знає як знайти підхід до кожного зі своїх учнів, розкрити їхні таланти та змусити повірити у себе.

Настя Жувак

У студії вокалу Inspiration займаюся вже 8 місяців. Я дуже вдячна Сергію, бо бачу зростання.

Олег Матвійчук

Після півроку занять, я справді виріс у вокальному плані і став впевненішим у своєму співі! Мої близькі та друзі почали відзначати силу мого голосу та чистоту.

Антон Курапов

За час навчання в студії, прогрес очевидний: діапазон голосу суттєво розширився і тепер завдяки такому викладачеві навіть найвищі ноти не здаються чимось недосяжним!

Дар'я Грановська

Прийшовши до студії ви відчуєте приємну атмосферу та індивідуальний підхід до кожного учня та розкриєте свій талант, адже немає людей, які не вміють співати, головне-внутрішня мотивація та гарний педагог!

Оксана Сидорук

Мені пощастило, тому що ця людина знайшла до мене підхід, і разом з голосом, міняюся я сама. Це неймовірні відчуття, це як з хворим носом почати дихати наповну, або ж незрячому побачити всю красу природи.

Валерія Космідайло

Не варто приходити в студію “Inspiration”, якщо Ви не готові до складної роботи і кардинальних змін.

Анастасія Сич

Скоро майже рік, як я займаюся вокалом у Сергія, і мої результати помічають усі друзі. Поступово завдяки йому зникає страх сцени, і я вірю, що незабаром мої результати почують усі.

Юлія Кучерчук

Він вчить чути, вчить дихати, допомагає боротися зі складнощами кожного голосу. Все можливе, правда! Не варто думати, що це не про вас!

Ольга Мороз

Вважаю Сергія Григоровича професіоналом своєї справи, що вміє точно розпізнавати проблеми, знаходити оптимальні шляхи їх вирішення, а також допомогти в розкритті творчого потенціалу.

Віктория Гайдар

Приємно здивувало те, що якщо час заняття вийшов, але в тебе нічого так і не виходить, то тебе не виганяють зі студії, а все ж таки пробують щоб вийшло. Для мене це означає, що на першому місці стоїть розвиток учня, а не його гроші.

Ксенія Охрименко

Заслуговує на увагу і ставлення викладачів. Вони розуміють та підтримують. Вони допомагають стати кращими та вдосконалити техніку виконання.
Пролистать наверх